برگزاری جلسه رفع مشکلات سرمایه گذاران و پنجره واحد سرمایه گذاری

در چهل و دومین جلسه سال 97 مرکز خدمات سرمایه گذاری که روز سه شنبه مورخ 1397/10/2 در محل ساختمان شماره 3 استانداری با حضور نمایندگان تام الاختیار 10 دستگاه اجرایی برگزار گردید، مشکلات مربوط به 7 شرکت و طرح سرمایه گذاری بررسی گردید. در این جلسه، ابتدا مجریان طرح ها مشکلات خود را مطرح و سپس نمایندگان دستگاه های مربوطه ضمن بیان توضیحات کارشناسی، راهکارهای قانونی مناسب را پیشنهاد دادند. طرح های بسته بندی سبزیجات، شستشو و دانه بندی شن و ماسه، واحد دام داشتی، معدن شن مخلوط و تولید فولاد از جمله طرح های مشکل دار مطرح شده در این جلسه بودند. تصمیمات اتخاذ شده به صورت مصوبات مرکز خدمات سرمایه گذاری جهت اجرا به دستگاه های اجرایی ذی ربط ارسال گردید.

در ادامه، سی و سومین جلسه پنجره واحد سرمایه گذاری تشکیل و پاسخ استعلامات مربوط به واگذاری زمین برای دو طرح مجتمع خدمات رفاهی بین راهی و آزادراه کرمان-بندرعباس، از نمایندگان دستگاه ها اخذ گردید. 

لازم به ذکر است، جلسات مرکز خدمات سرمایه گذاری سه شنبه هر هفته به منظور بررسی کارشناسی مشکلات سرمایه گذاران و ارائه راهکارهای مناسب جهت رفع آنها برگزار می گردد. همچنین از تاریخ 96/10/26 با هدف تسریع در امر سرمایه گذاری، پنجره واحد سرمایه گذاری به منظور انجام استعلامات تشکیل شده است. بیشتر استعلامات مربوط به فرآیند واگذاری زمین توسط ادارات کل امور اراضی و راه و شهرسازی بوده و استعلامات متفرقه نیز انجام گرفته است. پنجره واحد سه شنبه هر هفته تشکیل و استعلامات به نمایندگان دستگاه ها تحویل داده می شود که باید ظرف یک هفته به استعلام پاسخ دهند.

 

 

Please publish modules in offcanvas position.